سیاست حفظ حریم خصوصی

 پلن بی، با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت پلن بی (plan b)، اطلاعاتی را از کاربران درخواست دارد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به ارائه کند. همچنین برای ثبت سفارش و ارسال پوشاک خریداری شده برای مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آن، پلن بی نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام نماید. به علت قانونی بودن تمام فعالیت‌های پلن بی (plan b) مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، پلن بی، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه کند. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. Plan b همچنین خود را موظف می‌داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعاً مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت پلن بی، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت پلن بی است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به plan b می‌دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می‌تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود کند.

طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌نمایند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پلن بی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پلن بی، هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. Plan b مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پلن بی و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند که تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد شد. Plan b برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند پوشاک را به مشتریان خود ارائه نماید.

در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

پلن بی، تجربه‌ی خرید منحصر به فرد 🙂